KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16086340
nr 1608 6340
Oidentifierad konstnär. Tidigt 1800-tal, otydlig signatur, Madonna. Olja på duk, 90x69 cm, yttermått inklusive ram: 105x83 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 25 mars 2024
kl 18:04:27
23/3 10:34:41